Loader

... spracováva sa ...

Výhody systému PURLIVE

PREČO REALIZOVAŤ MONTOVANÝ DOM S NAMI?

Stavebný systém Purlive ponúka skutočné výhody, ktoré umožňujú stavať efektívne, úsporne a v neposlednej rade aj rýchlo ....

DLHOROČNÝ VÝVOJ A INOVÁCIE V PRAXI

Dlhoročný vývoj stavebného systému, prirodzená snaha o zavedenie všetkých inovácii do praxe, či už na poli najmodernejších výrobných technológii alebo využívaní nových materiálov v konštrukciach, ale predovšetkým v zdokonaľovaní samotnej konštrukcie z pohľadu tepelnej techniky Vám zaručuje kvalitu bývania a to nie len podľa súčasných štandardov ale aj tých budúcich.

KVALIFIKOVANÁ SLUŽBA ZÁKAZNÍKOM

Zákazník je stredobodom nášho snaženia a domy našej spoločnosti nástrojom uspokojenia jeho predstáv a cieľov. Preto vychádzame maximálne v ústrety našim zákazníkom vo všetkých fázach celého procesu, ak už ide o úplný začiatok pri rozhodovaní, následne pri projektovaní, samotnú realizáciu stavby, ale tak tiež nakoniec v samotnom užívaní stavby behom aj po skončení jej záruky.

ÚSPORA ENERGIE

Vďaka technológii výroby vynikajú montované domy zo systému PURLIVE ekonomikou svojej prevádzky a tak môžu veľmi opodstatnene šetriť ročné náklady s domom spojené. Energetickej úspornosti je dosiahnuté vďaka použitiu tvrdej liatej PUR peny ako izolantu. PUR pena vyniká nad ostanými materiálmi práve svojimi izolačnými vlastnosťami, keď hodnota jeho súčiniteľu tepelnej vodivosti je o tretinu nižšia ako u ostatných izolačných materiálov. Súčiniteľ prestupu tepla stenovej konštrukcie je 0,12W/m2. Dokážete si predstaviť dodatočne nezatepľovať súčasné stavebné materiály? Vďaka dlhoročnému vývoju a použitiu materiálového zloženia konštrukcie systému PURLIVE toto nie je za potreby.

KRÁTKA DOBA VÝSTAVBY

Vďaka vysokej pred vyrobenosti konštrukcie vo výrobnom závode dosahujeme veľmi krátkych montážnych časov všetkých stavieb. Dom je na stavbu dodaný už zo zabudovanými oknami, vchodovými dverami a s takmer finálnou povrchovou úpravou. Vďaka zavedenému systému riadenia výroby a dôkladným kontrolným procesom vo výrobnom závode dosahujeme vysoké presnosti konštrukcie a zaručujeme tak bezproblémovú a tým pádom aj rýchlu montáž Vášho domu.

„KUTILOVIA“ VÍTANÍ

Vďaka našej filozofii vyjsť zákazníkom čo najviac v ústrety sme sa rozhodli dať Vám možnosť si stavbu objednať v rôznych fázach rozpracovanosti. Sme si vedomí, že sme národ veľmi pracovitých a šikovných ľudí a preto Vám ponúkame možnosť priamo sa podieľať na stavbe Vašeho vlastného domu i konštrukčnými prácami.

SUCHÝ SPÔSOB VÝSTAVBY

V závislosti na zvolenej technológii je možnosť postaviť Váš dom z našeho systému absolútne suchou výstavbou, teda bez nutnosti nútených technologických prestávok spojených so schnutím stavebných materiálov.

ROZSIAHLA VARIABILITA

Keďže každá rodina, každý človek má svoje priania a predstavy, ponúka naša spoločnosť nielen možnosť vybrať si z mnoho rôznych typizovaných domov, ale tak tiež možnosť nech si spracovať projekt tzv. „na mieru“. Vďaka univerzálnosti systému, našim architektom a projektantom ani toto nie je problém.

VZOROVÉ REFERENČNÉ DOMY

Náš stavebný systém je na trhu nový, ale aj napriek tomu je oň veľký záujem. Bolo z neho postavených už niekoľko rodinných domov. Sú s ním teda spojené konkrétne skúsenosti majiteľov, ktorý stavbu dlhodobo užívajú.

CERTIFIKÁTY KVALITY

Domy zo systému PURLIVE spĺňajú všetky veľmi prísne kritéria podľa európskych platných noriem. Všetky technické podklady o PURLIVE výstavbe nájdete v sekcii Dokumenty ku stiahnutiu

VYNIKAJÚCA TEPELNÁ IZOLÁCIA

Jednotlivé stavebné diely montovaných domov sú vyrobené s maximálnou precíznosťou a vďaka dlhodobému vývoju maximálne odstraňujú tepelné mosty v konštrukciách. Využitím najmodernejšej dostupnej technológie pre výrobu izolácie a jej aplikácie spĺňajú všetky konštrukcie systému nízkoenergetického a pasívneho štandardu.

PODLAHOVÁ PLOCHA / PLOCHA POZEMKU

Vďaka vynikajúcim vlastnostiam izolantu sme schopný navrhovať domy z omnoho menších subtílnejších konštrukcii a šetrí tak Vaše náklady za pozemok a m2 podlahovej plochy. Hrúbka konštrukcie obvodových stien je iba 300 mm.

NÍZKE NÁKLADY NA KÚRENIE

Vďaka naším konštrukciám budete platiť len minimálne náklady na kúrenie. Zvážte teda jednorazovú úsporu obstarávacích nákladov za bývanie v kontexte s dlhodobým užívaním stavby a s tým spojených prevádzkových nákladov.

EKOLÓGIA

Vďaka vynikajúcim vlastnostiam systému PURLIVE nezaťažujete prírodu vysokou spotrebou fosílnych palív. Nosné konštrukcie domu sú vyrobené z dreva, teda trvale obnoviteľného materiálu. Výrobný proces stavebného systému PURLIVE je úplne šetrný k životnému prostrediu a je certifikovaný podľa najprísnejších európskych noriem.

ZÁRUKA FIXNEJ CENY

Garantujeme Vám fixnú cenu za dodávku domu po dobu 12 mesiacov od dátumu podpisu Zmluvy o dielo.