Loader

... spracováva sa ...

Montované panelové drevostavby

Výstavba moderných drevostavieb v nízkoenergetickom a pasívnom štandarde je jednou z hlavných činností firmy. Inšpiráciu sme našli v technológii používaných v susednom Rakúsku, Nemecku a Českej republike, kde predsa len majú drevostavby dlhšiu tradíciu.

Prefabrikované montované drevostavby sa vyrábajú za použitia výhradne drevených prvkov alebo prírodných materiálov na báze dreva. Systém montovaných prefabrikovaných drevostavieb zaisťuje rýchlu výstavbu v akomkoľvek ročnom období a to pri zachovaní najvyššej kvality. Naša spoločnosť realizuje drevostavby zo stenových sendvičových panelovpodľa želania klienta.

Ponúkame predovšetkým výstavbu drevostavieb podľa individuálnych projektov. Nadštandardný osobný prístup a maximálna schopnosť prispôsobiť sa želaniam investorov je hlavným znakom našej spoločnosti. Firma má síce v ponuke katalóg typových domov, ale klientom má slúžiť skôr pre inšpiráciu v prípade, že tápu a nemajú ujasnené predstavy o vlastnom bývaní. Naviac za úpravu typového projektu sa v našej spoločnosti neplatí nič navyše. Ďalším príjemným bonusom pre klientov našej spoločnosti je – vedľa vysnívaného bývania - 5 ročná záruka na konštrukciu, 3D návrh a možnosť odovzdanie domu v akejkoľvek fáze výstavby (od hrubej stavby až po rodinný dom na kľúč). Naša spoločnosť vám tiež garantuje cenu a termín odovzdania ktorý je uvedený v zmluve.

Naše drevostavby uprednostňujú hlavne stavebníci, ktorý kladú dôraz na individuálny prístup, rýchlosť výstavby, prvotriedny servis a technologickú vyspelosť svojho bývania. Dlhodobo vsádzame na spokojného zákazníka, ten je v rebríčku našich priorít na prvom mieste, preto robíme pre jeho finálnu spokojnosť všetko čo vieme. A vracia sa nám to.

Snaha stavať domy s nízkou spotrebou má pred sebou nové výzvy. Nie je žiadnou novinkou, že iné budovy ako budovy s takmer nulovou spotrebou energie nebude možné od roku 2020 stavať. S týmto vývojom však naša spoločnosť počíta už dnes – vďaka premyslenému konštrukčnému systému vykazujú naše drevostavby hodnoty, ktoré až niekoľkonásobne prevyšujú požiadavky súčasných noriem. Medzi tieto výnimočné vlastnosti patria predovšetkým tepelno-izolačné vlastnosti „obalu“ domu a akustika našich drevostavieb.

Naša spoločnosť nevyniká veľkými objemami zákaziek ani stavbami veľkého rozsahu. Najväčší objem predstavujú domy pre bývanie trvalé a prechodné ako sú chaty, rodinné domy samostatne stojace, dvojdomy, obytné domy, prázdninové domy atď. Pre všetky druhy stavieb ponúkame prípravné projektové práce, prieskum staveniska, prieskum inžierskych sietí a ich napojenie, zameranie skutočného stavu, výškopisné a polohopisné zameranie staveniska, štúdiu, projekty pre stavebné povolenie a realizačné projekty, stavebný dozor.