Loader

... spracováva sa ...

Drevodom na predaj, Nové Mesto nad VáhomPonúkame Vám novostavbu rodinného domu. Nízkoenergetická stavba sa nachádza v novej štvrti Bzinská, len 10 minút peši od centra mesta, v kľudnej lokalite s vlastnou príjazdovou cestou. Do centra mesta vedie široký novovybudovaný chodník. Jedná sa o obľúbený nízkoenergetický bungalow s dispozíciou 4+kk na pozemku o výmere 460 m². Drevostavba je navrhnutá tak, aby na zastavanej ploche 123,5 m² ponúkla maximálne využitý priestor, ale zároveň neznižovala nároky na pohodlné bývanie. Výsledkom je úžitková plocha 106,1 m².


V pravej časti domu je situovaná obývacia izba s jedálenským stolom a plnohodnotnou kuchyňou. Vedľa kuchyne sa nachádza aj špajza. V ľavej časti domu sa nachádza kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom a dve detské izby. Samostatné wc sa nachádza pri vstupe do domu a spálňa je v strednej časti domu so samostatným východom na terasu v záhrade. Súčasťou stavby sú aj dve parkovacie miesta. Pozemok je súčasťou predajnej ceny stavby.


Stavba sa predáva vo vyhotovení na kľúč. Obsahuje komplet vybavé socialne zariadenie s obkladmi, dlažbou a sanitou. Všetky izby sú vymaľované štandardne bielou farbou a s položenou plávajúcou podlahou. Súčasťou vybavenia kuchyne je kychynská linka a v obývacej izbe sa nachádza už zabudované krbové teleso.


dom na predaj, Nové Mesto nad Váhom
dom na predaj, Nové Mesto nad Váhom

Typ nehnuteľnosti :Novostavba s pozemkom
Poloha objektu :Samostatný
Príjazdová komunikácia :Betónová komunikácia
Typ domu :Bungalow
Druh objektu :Nízkoenergetická drevostavba
Počet podlaží v dome :Prízemie
Dispozičné riešenie domu :4 + kk
Umiestnenie objektu :Samostatná štvrť Bzinská
Zastavaná plocha :123,5 m²
Úžitková plocha :106,1 m²
Plocha parcely :460,0 m²
Dopravná dostupnosť :auto, autobus
Terasa :20,0 m²
Kúrenie :Podlahové vodné, plynový kotol
Elektrika :Áno
Voda :Áno
Odpad :Áno
Telekomunikácie :Áno
Ostatné rozvody :Plyn
Suterén :Nie
Energetický štítok :Globálny ukazovateľ A1

Cena : 195 000 € s DPH vrátane pozemku


Stavba bude dokončená v júli 2020.


Viac info : Rastislav VLADO, +421 940 616 161, info@byvanie-raz-dva.sk