Loader

... spracováva sa ...

 • montované domy
  Staviame domy,
  staviame životný štýl
 • dom za cenu bytu
 • modulárne domy
  Prinášame overený systém PURLIVE
  na slovenský trh

Všetko o modulárnych domoch

Ako to funguje ?

Bývanie je hra, ale postaviť dom chce predsa len trochu času. KŮLNA je modulárna drevostavba, s ktorou sa môžete už čoskoro presťahovať do vlastného. A pristavovať a pristavovať a pristavovať. Podľa toho ako sa bude vaša rodina alebo biznis rozrastať. KŮLNA je moderný spôsob bývania využiteľný aj pre občianske stavby, kancelárie a ďaľšie objekty.

Jednoduchosť a tvárnosť sú dve myšlienky, na ktorých môže stáť Váš dom KŮLNA. Skladá sa z jednoho alebo viacerých modulov, ktoré idú vzájomne prepojovať a nadstavovať. Môžete si zvoliť niektorú z hotových variantov a meniť ich aj po dokončení stavby alebo si ihneď poskladať bývanie podľa svojho želania. Jadro každej varianty modulárnej drevostavby KŮLNA tvorí takzvaný základný modul. V nej nájdete kuchyňu, kúpeľňu a ďalší priestor s viac ako 17m² obytnej plochy.

CENU SI URČUJETE SAMI
Najlacnejšia KŮLNA vo variante hrubá stavba môže byť Vaša už od 11 500 €. Stavbu na kľúč si zakúpiťe už od 27 000 €. Pokiaľ budete v budúcnosti potrebovať nové miestnosti, môžete si dokúpiť ďalšie časti drevostavby a rozšíriť Váš domov alebo podnikanie.

Vyberte si Váš dom

S Universal M Universal L Universal S Space M Space L1 Space L2 Space XL Space


Pozrite si realizované projekty